Profesjonalny serwis skuterów wodnych

 tel: 503 045 905

O Nas

Naprawa skuterów wodnych to nasza pasja.

Skutery wodne fascynowały nas, odkąd tylko sięgamy pamięcią. Gwarantowały wodne szaleństwo, wyższy poziom adrenaliny i emocje, jakich nie dostarczał nam żaden inny sport. Z czasem zaczęliśmy myśleć o tym, aby hobby, które tak nas pochłaniało, pozwalało także na utrzymanie się. Tak narodził się nasz autoryzowany serwis skuterów wodnych 7 Motorsport. Nazwa ta nie jest przypadkowa. Szczęśliwa siódemka to znak, że nasz fach sprawia nam ogromną satysfakcję i cieszymy się, że możemy zarabiać na swojej pasji.

Gwarantujemy kompleksową naprawę skuterów wodnych W związku z tym, że sami jesteśmy zapalonymi użytkownikami skuterów wodnych, wiemy, że nie jest łatwo znaleźć profesjonalny serwis. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce, które do usterek i problemów, z jakimi zgłaszają się Klienci, podchodzi całościowo. Kompleksowa naprawa skuterów wodnych to nasza specjalizacja. Wykonujemy przeglądy okresowe, naprawy mechaniczne, remonty i tuning mechaniczny. Oferujemy również sprzedaż części, a w razie potrzeby zapewniamy transport. Diagnostyka komputerowa skuterów wodnych również nie jest nam obca. Jeżeli twój sprzęt z jakiegoś powodu odmówił posłuszeństwa, 7 Motorsport to najlepszy serwis, do jakiego może trafić.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

Jeżeli jeszcze wahasz się, czy powierzyć nam swój sprzęt, wiedz, że posiadamy bardzo dobrą opinię wśród Klientów. Chociaż nasz autoryzowany serwis skuterów wodnych mieści się w Warszawie, to wielokrotnie już naprawialiśmy sprzęt dla Klientów z Poznania, Wrocławia, Łodzi, a nawet Krakowa. Cieszymy się zaufaniem i poważaniem wśród wielu pasjonatów sportów wodnych w całym kraju. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Nasz autoryzowany serwis sprzętu wodnego w Warszawie zaprasza do kontaktu pasjonatów tego typu sportu z Poznania, Wrocławia, Krakowa, Torunia, Bydgoszczy i innych miast w Polsce.